!!!PRAHA LÁKÁ NA HVĚZDY!!! OPRAVDOVÝ BONBONEK SE NA ZÁVĚR VENKOVNÍ SEZONY CHYSTÁ V PRAZE!!!

Potvrzeny starty TOP závodnic - stříbrné z letošního ME a absolutní světové extratřídy - české reprezentantky ANEŽKY DRAHOTOVÉ a výborné německé reprezentantky TERESY ZUREK!!!!!Na startu bude taktéž nejlepší český chodec a úspěšný český reprezentant LUKÁŠ GDULA

REGISTRACE BĚŽÍ ON-LINE NA: https://www.sportt.cz/register/721

PRŮBĚŽNÁ STARTOVNÍ LISTINA ON-LINE NAhttps://www.sportt.cz/startlist/721

HODINOVKA 18 letak webJěště více než týden zbývá do jediného špičkového chodeckého závodu v našem hlavním městě, a pořadatelé již registrují hvězdu první velikosti, v podobě nejlepší české chodkyně, patřící do absolutní světové TOP špičky a stříbrné z letošního ME v Berlíně Anežky Drahotové, která bude mít velice kvalitní soupeřku v podobě německé reprezentantky Teresy Zurek (SC Potsdam). V ženském závodě se kromě absolutní špičky schyluje k dalšímu velice pikantnímu souboji mezi našimi úspěšnými veteránskými reprezentantkami z letošního MS v Malaze a to mezi  Lenkou Borovičkovou (SMOLA CHŮZE Praha, stříbrná na MS v Malaze) a Naděždou Duškovou (AC Rumburk, zlatá na MS v Malaze)!

V mužské kategorii budou na startu nejlepší český chodec a reprezentant Lukáš Gdula, 21. z letošního ME v Berlíně na 50km chůze a kromě dalších velice kvalitních českých závodníků jakými bezesporu jsou Martin Nedvídek, Rostislav Kolář, taktéž početná skupina německých reprezentantů Steffen Borsch, Steffen Meyer, Dick Gnauck a Horst Kiepert a dále polských reprezentantů Mirek Luniewski a Zbynek Kwita. Avšak nade všemi ční veteránská hvězda největšího kalibru v podobě několikanásobného veteránského Mistra světa a českého rekordmana Vladimíra Kánského (ročník 1940). Vláďo, neboj tady u nás se nebudeš muset o nic  starat a do dalšího kola navíc jako v Malaze určitě nepůjdeš, protože tady máme lepší pořadatele než na MS!!!! 

Hodinovka sekUvidíme co přinese jěště celý jeden týden do závodu - možná se dočkáme jěště nějaké další hvězdy či hvězdičky............nechme se překvapit!! Vše můžete ON-LINE sledovat na výše uvedených odkazech.

Pořadatelsky je vše svěřeno AC Rumburk pod vedením Honzy Reina, závod bude moderován osvědčeným profesionálním moderátorem z chodeckého prostředí Adamem Nedvídkem, časomíru zajišťuje taktéž osvědčený Marek Blažek.

Pro závodníky, jejich doprovod a pro majitele VIP karet bude zdarma připraveno bohaté občerstvení, domácí klobásy, alkoholické i nealko nápoje.

Každý závodník obdrží od hlavního sponzora modrý vak, v němž nalezne řadu překvapení, dále diplom, a účastnickou medaili. Pro prvni tři ženy a muže v hodinovce jsou kromě finančních odměn za 1.místo 500,-EUR,  za 2.místo 300,-EUR a za 3.místo 150,-EUR připraveny nádherné poháry.

TRAŤOVÉ REKORDY mají následující hodnoty MUŽI 14.062m (2017 Rafal Sikora, Polsko)  / ŽENY 12.994m (2017 Nicole Colombi, Itálie)