Pohár Dr. Petra Brandejského po druhom kole/der Dr. Brandejsky Gehercup nach zweiter Runde
- redaktor
Nach dem Wettkampf v Decine, gibt es neue Zwischenstände im Dr. Brandejsky Gehercup / Po závode v Děčíne je nový priebežný stav chodeckého pohára Dr. Brandejského
Nižšie priebežný stav Pohára MUDr.Brandejského po závode v Děčíne 1.5.2023, tak ako ho spracoval Franta Párys. Ďalším závodom bude MČR veteránov na dráhe v Olomouci dňa 2.9.2023.
Nach dem Wettkapmf v Decine (10.000m Bahngehen), gibt es neue Zwischenstäden im Dr. Brandejsky Gehercup, wie folgt. Der dritte Bewerb des Gehercupes findet am 2.9.2023 v OLOMOUC statt und zwar 5.000m Bahngehen beim Tschechischen MASTERS Leichtathletik Meisterschaften.
Poradie | Pretekár | Ročník | Oddiel/štát | Kategórie | Praha-Brandýs | DHD | Body celkom |
1 | Lapka Miloslav | 1957 | TJ Sokol České Budejovice | M65 | 111 | 101 | 212 |
2 | Kalát Jozef | 1955 | AK Bielina | M65 | 80 | 84 | 164 |
3 | Adam Peter | 1950 | SK Nové Mesto nad Metují | M70 | 68 | 69 | 137 |
4 | Vták Jaroslav | 1947 | AK Bielina | M75 | 60 | 65 | 125 |
5 | Kovanda Jiří | 1946 | TJ Lokomotíva Beroun zs | M75 | 59 | 63 | 122 |
6 | Zajac Ján | 1953 | Hviezda Pardubice zs | M70 | 62 | 57 | 119 |
7 | Nedvídek Martin | 1975 | Athletic Club Ústí n/L. zs | M45 | 105 | 105 | |
8 | Marek Stanislav | 1942 | TJ Spartak Trebišov | M80 | 46 | 45 | 91 |
9 | Šolc Luděk | 1961 | AC Mladá Boleslav zs | M60 | 89 | 89 | |
10 | Pazdera Lukáš | 1986 | ASK Dipoli zs | M35 | 88 | 88 | |
11 | Smola Jozef | 1964 | SMOLA CHÔDZE Praha | M55 | 85 | 85 | |
12 | Kolár Rostislav | 1987 | SK Hranice, zs | M35 | 84 | 84 | |
13 | Fliegel Miroslav | 1954 | PSK Olymp Praha, zs | M65 | 80 | 80 | |
14 | Suchý Pavol | 1977 | SK Štyri Dvory České Budejovice | M45 | 75 | 75 | |
15 | Konečný Karol | 1970 | TJ Spartak Trebišov | M50 | 75 | 75 | |
16 | Sloboda Pavol | 1980 | ASK Děčín | M40 | 73 | 73 | |
17 | Simon Zdeněk | 1960 | Univerzitný športový klub Praha | M60 | 70 | 70 | |
18 | Kiepert Horst | 1951 | MBB-SG Augsburg / GER | M70 | 67 | 67 | |
19 | Ruženecký Peter | 1958 | ASK Dipoli zs | M65 | 66 | 66 | |
20 | Jindra Peter | 1971 | PSK Olymp Praha, zs | M50 | 61 | 61 | |
21 | Herman Zbyněk | 1969 | Lokomotíva FOSFA Breclav | M50 | 61 | 61 | |
22 | Zeibert Milan | 1963 | TJ Spartak Trebišov | M60 | 59 | 59 | |
23 | Pavel Fischer | 1966 | Atletika Stodulky, zs | M55 | 58 | 58 | |
24 | Janoušek Václav | 1985 | Spartak Praha 4 | M35 | 55 | 55 | |
25 | Kozelka Antonín | 1985 | TJ Sokol Hradec Králové | M35 | 48 | 48 | |
26 | Zohnal Adrien | 1953 | SC Radotín Praha | M70 | 47 | 47 | |
27 | Havránok Peter | 1984 | SK Hranice, zs | M35 | 44 | 44 | |
28 | Čierny Jaroslav | 1986 | TJ LIAZ Jablonec n/N., zs | M35 | 44 | 44 | |
29 | Polášok Ján | 1980 | Atletika Havířov 1965 | M40 | 39 | 39 | |
30 | Šimonek Pavol | 1966 | Hviezda Pardubice zs | M55 | 39 | 39 | |
31 | Mráz Václav | 1983 | AC Sparta Praha | M40 | 37 | 37 | |
32 | Kraft Lukáš | 1979 | TRIATLET Karlovy Vary zs | M40 | 35 | 35 | |
33 | Markusek Peter | 1984 | TRIATLET Karlovy Vary zs | M35 | 16 | 16 | |
Poradie | Pretekárka | Ročník | Oddiel/štát | Kategórie | Praha-Brandýs | DHD | Body celkom |
1 | Borovičková Lenka | 1973 | SK Nové Mesto nad Metují | W50 | 78 | 80 | 158 |
2 | Slabáková Lenka | 1966 | AC Moravská Slavia Brno, spolok | W55 | 81 | 75 | 156 |
3 | Pohlová Kučerová Štěpánka | 1987 | TJ Sokol Hradec Králové | W35 | 83 | 83 | |
4 | Czakova Maria Katerinka | 1988 | Dukla Banska Bystrica / SVK | W35 | 79 | 79 | |
5 | Vranková Ivana | 1974 | TJ Sokol Opava | W45 | 71 | 71 | |
6 | Jeníková Karolína | 1968 | Spartak Praha 4 | W55 | 67 | 67 | |
7 | Netolická Martina | 1982 | AC Slovan Liberec, zs | W40 | 66 | 66 | |
8 | Reinová Miloslava | 1968 | AC Rumburk, zs | W55 | 66 | 66 | |
9 | Hanyková Zuzana | 1974 | AC Turnov, zs | W45 | 48 | 48 |
Výsledky Děčín 10.000m dráha / Ergebnisse Děčín 10.000m Bahngehen