Pohár Mudr. Petra Brandejského po prvom kole/der Pokalwettbewerb Dr. Petra Brandejského nach 1.Runde
- redaktor
Pohár Petra Brandejského - bodový stav po 1. závode/der Pokalwettbewerb Dr. Petra Brandejského - Stand nach 1. Wettkampf
Spracovanie tabuľky / Auswerten: František Párys // Bodovací systém / Punktsystem: Udo Schaeffer
Nižšie bodový stav pohára po prvých pretekoch v Sataliciach.
Druhé preteky série sa konajú už 1.5.2023 - Děčín-Hřensko-Děčín DHD v chôdzi na 10 km na dráhe (Propozície nižšie v .pdf). Ttentoraz už s nemeckou účasťou - Horst Kiepert z MBB SG Augsburg je už medzi prihlásenými!
Stand des Dr. Brandejský Pokalwettbewerbes nach erstem Wettkampf Praha-Brandys v Satalice, liegt unten, wie folgt vor.
Zweite Bewerb der Séria findet schon am 1.5.2023 - Děčín-Hrensko-Děčín DHD 10 km Bahngehen (Ausschreibung unten v .pdf) statt, Diesmal schon mit deutscher Teilnahme, da Horst Kiepert aus MBB SG Augsburg sich bereits gemeldet hat!!! Wir freuen uns!!!!
PROPOZÍCIA DHD .pdf / AUSSCHREIBUNG DHD .pdf
Poradie | Pretekár | Ročník | Oddiel/štát | Kategórie | Telo |
1 | Lapka Miloslav | 1957 | TJ Sokol České Budejovice | M65 | 111 |
2 | Nedvídek Martin | 1975 | Athletic Club Ústí n/L. zs | M45 | 105 |
3 | Šolc Luděk | 1961 | AC Mladá Boleslav zs | M60 | 89 |
4 | Pazdera Lukáš | 1986 | ASK Dipoli zs | M35 | 88 |
5 | Smola Jozef | 1964 | SMOLA CHÔDZE Praha | M55 | 85 |
6 | Kolár Rostislav | 1987 | SK Hranice, zs | M35 | 84 |
7 | Fliegel Miroslav | 1954 | PSK Olymp Praha, zs B | M65 | 80 |
8 | Kalát Jozef | 1955 | AK Bielina | M65 | 80 |
9 | Suchý Pavol | 1977 | SK Štyri Dvory České Budejovice | M45 | 75 |
10 | Konečný Karol | 1970 | TJ Spartak Trebišov, spolok A | M50 | 75 |
11 | Simon Zdeněk | 1960 | Univerzitný športový klub Praha | M60 | 70 |
12 | Adam Peter | 1950 | SK Nové Mesto nad Metují | M70 | 68 |
13 | Ruženecký Peter | 1958 | ASK Dipoli zs | M65 | 66 |
14 | Zajac Ján | 1953 | Hviezda Pardubice zs B | M70 | 62 |
15 | Jindra Peter | 1971 | PSK Olymp Praha, zs B | M50 | 61 |
16 | Herman Zbyněk | 1969 | Lokomotíva FOSFA Breclav | M50 | 61 |
17 | Vták Jaroslav | 1947 | AK Bielina | M75 | 60 |
18 | Zeibert Milan | 1963 | TJ Spartak Trebišov, spolok A | M60 | 59 |
19 | Kovanda Jiří | 1946 | TJ Lokomotíva Beroun zs | M75 | 59 |
20 | Pavel Fischer | 1966 | Atletika Stodulky, zs | M55 | 58 |
21 | Janoušek Václav | 1985 | Spartak Praha 4 A | M35 | 55 |
22 | Kozelka Antonín | 1985 | TJ Sokol Hradec Králové | M35 | 48 |
23 | Zohnal Adrien | 1953 | SC Radotín Praha | M70 | 47 |
24 | Marek Stanislav | 1942 | TJ Spartak Trebišov, spolok A | M80 | 46 |
25 | Havránok Peter | 1984 | SK Hranice, zs | M35 | 44 |
26 | Čierny Jaroslav | 1986 | TJ LIAZ Jablonec n/N., zs | M35 | 44 |
27 | Polášok Ján | 1980 | Atletika Havířov 1965 | M40 | 39 |
28 | Šimonek Pavol | 1966 | Hviezda Pardubice zs B | M55 | 39 |
29 | Mráz Václav | 1983 | AC Sparta Praha | M40 | 37 |
30 | Kraft Lukáš | 1979 | TRIATLET Karlovy Vary zs | M40 | 35 |
31 | Markusek Peter | 1984 | TRIATLET Karlovy Vary zs | M35 | 16 |
Poradie | Pretekárka | Ročník | Oddiel/štát | Kategórie | Telo |
1 | Pohlová Kučerová Štěpánka | 1987 | TJ Sokol Hradec Králové | W35 | 83 |
2 | Slabáková Lenka | 1966 | AC Moravská Slavia Brno, spolok | W55 | 81 |
3 | Czakova Maria Katerinka | 1988 | Dukla Banska Bystrica / SVK | W35 | 79 |
4 | Borovičková Lenka | 1973 | SK Nové Mesto nad Metují | W50 | 78 |
5 | Vranková Ivana | 1974 | TJ Sokol Opava | W45 | 71 |
6 | Jeníková Karolína | 1968 | Spartak Praha 4 | W55 | 67 |
7 | Netolická Martina | 1982 | AC Slovan Liberec, zs | W40 | 66 |
8 | Reinová Miloslava | 1968 | AC Rumburk, zs | W55 | 66 |
9 | Hanyková Zuzana | 1974 | AC Turnov, zs | W45 | 48 |
Ďakujeme Frantovi Parysoví za spracovanie vyššie uvedenej tabuľky a Udo Schaefferovi za jeho bodovací systém!
Wir bedanken uns recht herzlich beim Franta Parys für Auswerten der og Tabelle und beim Udo Schaeffer für sein gesamte Punktsystem!
Nižšie na fotkách vedúci pretekári po 1. kole Pohára Dr. Brandejského Štěpánka Pohlová-Kučerová (139) a Míla Lapka (44):
Auf den Bilder nach der 1. Runde des Pokalwettbewerbes Dr. Brandejského führenden Stepanka-Pohlova-Kucerova (139) a Miloslav Lapka (44):