Wyniki tymczasowe Pucharu Dr.Petera Brandejskiego po 3. rundzie.
- Redaktor
Lenka Slabáková i Míla Lapka potwierdzili swoje doskonałe miejsce w Pucharze Dr. w Ołomuńcu. Petra Brandejskiego.
Poniżej przedstawiamy stan Pucharu MUDr.Petera Brandejského po 3. rundzie.
IV runda odbędzie się w ramach wyścigu Wokół Máchowej jezírki w dniu 4 października 7.10.2023 r. w Třebíču. Ostatnia, V tura odbędzie się 5 października 28.10.2023 r. w ramach międzynarodowego spotkania pieszych w Žitavie.
František Párys, koordynator konkursu
Kolejność startowa MPB po 3. rundzie.xls
Regulamin i rundy indywidualne MPB
Puchar Regeln und Bewerben für den MPB
Zamówienie | Konkurent | Rok studiów | Sekcja / Stan | kategoria | Praga-Brandýs | DHD | Weterani MČR | Suma punktów |
1 | Łapka Miłosław | 1957 | TJ Sokol Czeskie Budziejowice | M65 | 111 | 101 | 113 | 325 |
2 | Kałat Józef | 1955 | AK Bilina | M65 | 80 | 84 | 80 | 244 |
3 | Ptak Jarosław | 1947 | AK Bilina | M75 | 60 | 65 | 64 | 189 |
4 | Jiří Kovanda | 1946 | TJ Lokomotiva Beroun zs | M75 | 59 | 63 | 64 | 186 |
5 | Zając Jan | 1953 | Hvězda Pardubice zs | M70 | 62 | 57 | 44 | 163 |
6 | Adam Piotr | 1950 | SK Nowe Miasto nad Metují | M70 | 68 | 69 | 137 | |
7 | Marek Stanisław | 1942 | TJ Spartak Trzebicz | M80 | 46 | 45 | 44 | 135 |
8 | Niewidek Marcin | 1975 | Athletic Club Ústí n/L. zs | M45 | 105 | 105 | ||
9 | Solce Ludek | 1961 | AC Mladá Boleslav zs | M60 | 89 | 89 | ||
10 | Pazdera Lukasz | 1986 | ZAPYTAJ Dipoli zs | M35 | 88 | 88 | ||
11 | Szymonek Paweł | 1966 | Hvězda Pardubice zs | M55 | 39 | 49 | 88 | |
12 | Boisko Josef | 1964 | PITCH WALK Praga | M55 | 85 | 85 | ||
13 | Kolář Rostisław | 1987 | SK Hranice, Coll | M35 | 84 | 84 | ||
14 | Fliegl Mirosław | 1954 | PSK Olymp Praga, zs | M65 | 80 | 80 | ||
15 | Suchy Paweł | 1977 | SK Čtyři Dvory Czeskie Budziejowice | M45 | 75 | 75 | ||
16 | Finał Karola | 1970 | TJ Spartak Trzebicz | M50 | 75 | 75 | ||
17 | Paweł Swoboda | 1980 | ZAPYTAJ Děčína | M40 | 73 | 73 | ||
18 | Szymon Zdenek | 1960 | Uniwersytecki Klub Sportowy Praga | M60 | 70 | 70 | ||
19 | Kieperta Horsta | 1951 | MBB-SG Augsburg / NIEMCY | M70 | 67 | 67 | ||
20 | Růženecký Petr | 1958 | ZAPYTAJ Dipoli zs | M65 | 66 | 66 | ||
21 | Jindra Petr | 1971 | PSK Olymp Praga, zs | M50 | 61 | 61 | ||
22 | Hermana Zbynka | 1969 | Lokomotywa FOSFA Břeclav | M50 | 61 | 61 | ||
23 | Zeibert Mediolan | 1963 | TJ Spartak Trzebicz | M60 | 59 | 59 | ||
24 | Paweł Fischer | 1966 | Lekkoatletyka Stodůlky, zs | M55 | 58 | 58 | ||
25 | Janousek Wacław | 1985 | Spartak Praga 4 | M35 | 55 | 55 | ||
26 | Kozelka Antonin | 1985 | TJ SOKOL HRADEC KRálové | M35 | 48 | 48 | ||
27 | Mam Adriena | 1953 | SC Radotín Praga | M70 | 47 | 47 | ||
28 | Piotr Kruk | 1984 | SK Hranice, Coll | M35 | 44 | 44 | ||
29 | Czarny Jarosław | 1986 | TJ LIAZ Jablonec n/N., ss | M35 | 44 | 44 | ||
30 | Sekana Jiří | 1954 | Athletic Club Ołomuniec zs | M65 | 44 | 44 | ||
31 | Polasek Jan | 1980 | Lekkoatletyka Havířov 1965 | M40 | 39 | 39 | ||
32 | Václav Frosta | 1983 | AC Sparta Praga | M40 | 37 | 37 | ||
33 | Kraft Łukasz | 1979 | TRIATHLET Karlowe Wary zs | M40 | 35 | 35 | ||
33 | Piotr Markusek | 1984 | TRIATHLET Karlowe Wary zs | M35 | 16 | 16 | ||
Zamówienie | Biegacz | Rok studiów | Sekcja / Stan | kategoria | Praga-Brandýs | DHD | Weterani MČR | Suma punktów |
1 | Slábáková Lenka | 1966 | AC Moravská Slavia Brno, klub | W55 | 81 | 75 | 74 | 230 |
2 | Borovičkovej Lenki | 1973 | SK Nowe Miasto nad Metují | W50 | 78 | 80 | 158 | |
3 | Štěpánka Pohlová Kučerová | 1987 | TJ SOKOL HRADEC KRálové | W35 | 83 | 83 | ||
4 | Czakowa Maria Katerinka | 1988 | Dukla Bańska Bystrzyca / SVK | W35 | 79 | 79 | ||
5 | Ivana Vranková | 1974 | TJ Sokół Opawa | W45 | 71 | 71 | ||
6 | Jeniková Karolína | 1968 | Spartak Praga 4 | W55 | 67 | 67 | ||
7 | Netolicka Martina | 1982 | AC Slovan Liberec, sz | W40 | 66 | 66 | ||
8 | Reinova Miloslava | 1968 | AC Rumburk, zs | W55 | 66 | 66 | ||
9 | Zuzana Hanykova | 1974 | AC Turnov, kol | W45 | 48 | 48 |