5.000m spaceru po torze podczas rozgrywek ligowych i finału ekstraligi, Praga-Děkanka, Liberec, Hodonín, Cheb, 3-4 września 2022
- Redaktor
5.000m spaceru po torze - Praga-Děkanka, Liberec, Hodonín, Cheb, 3 - 4 września 2022
Na podstawie ligowych play-offów i finałów ekstraligi, które odbyły się w miniony weekend, przygotowaliśmy bardzo interesującą tabelę ogólnego rankingu według wyników osiągniętych na 5.000m marszu na torze. W przypadku kobiet przepaść między naszymi elitarnymi zawodniczkami Martínkovą i Ďurdiakovą od reszty pola startowego jest ogromna. Wręcz przeciwnie, zaskakująco nie dotyczy to mężczyzn (Morvay jest konkurentem ze Słowacji przyjeżdżającym do Pardubic).
Dyscyplina | Zamówienie | Konkurent | Rok studiów | Sekcja / Stan | Wydajność |
tor spacerowy 5000 m Mężczyźni | |||||
1. | Morvay Michał | 96 | Hvězda Pardubice zs | 20:40.54 | |
2. | Hlavac Vit | 97 | AC TEPO Kladno | 21:04.25 | |
3. | Króliczek Adam | 03 | SSK Vítkovice, ss | 22:10.77 | |
4. | Moravek Jaromír | 03 | AK ŠKODA Pilzno | 22:43.58 | |
5. | Kolář Rostisław | 87 | SK Hranice, Coll | 22:45.67 | |
6. | Gdula Lukasz | 91 | Hvězda Pardubice zs | 23:19.95 | |
7. | Albert poczwarka | 05 | SK Jesionowa | 23:38.09 | |
8. | Hlavenka Tomasz | 77 | AC Moravská Slavia Brno, klub | 24:00.28 | |
9. | Hanek Roman | 04 | AC Turnov, kol | 24:20.25 | |
10. | Václav Kolář | 89 | AC Slovan Liberec, sz | 24:24.67 | |
11. | Łapka Miłosław | 57 | TJ Sokol Czeskie Budziejowice | 24:32.62 | |
12. | Mała Aleksandra | 97 | Uniwersytet VSK w Brnie | 26:21.92 | |
13. | Suchy Paweł | 77 | SK Čtyři Dvory Czeskie Budziejowice | 27:03.08 | |
14. | Klazar Filip | 06 | AC Turnov, kol | 27:03.52 | |
15. | Czarny Jarosław | 86 | TJ LIAZ Jablonec n/N., ss | 27:32.56 | |
16. | Wesoły Filip | 95 | Uniwersytet VSK w Brnie | 27:46.68 | |
17. | Řežabek Michał | 93 | Spartak Praga 4 | 28:06.45 | |
18. | Fliegl Mirosław | 54 | PSK Olymp Praga, zs | 29:05.35 | |
19. | Piotr Kruk | 84 | SK Hranice, Coll | 29:15.92 | |
20. | Hevesy Karel | 98 | AC TEPO Kladno | 29:32.32 | |
21. | Vojtíšek Tomasz | 73 | AC Moravská Slavia Brno, klub | 29:37.28 | |
22. | Ernsta Olivera | 91 | SK Čtyři Dvory Czeskie Budziejowice | 30:06.71 | |
23. | Matej Hejčl | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 30:26.34 | |
24. | Niejadalny Matěj | 05 | SK Čtyři Dvory Czeskie Budziejowice | 30:40.93 | |
25. | Jiří Janousek | 51 | TJ Jiskra Otrokovice | 32:03.70 | |
26. | Szymonek Paweł | 66 | Hvězda Pardubice zs | 33:00.04 | |
27. | Stejski Ladislav | 77 | SK Čtyři Dvory Czeskie Budziejowice | 36:32.74 | |
28. | Vladyka Vit | 01 | AC Sparta Praga | DQ | |
29. | Kadal Jan | 04 | Klub sportowy Przerów 1908 Coll | DQ | |
tor spacerowy 5000 m Kobiety | |||||
1. | Martínkovej Elišce | 02 | AK Olymp Brno, stowarzyszenie | 23:02.18 | |
2. | urdiaková Tereza | 91 | AK Olymp Brno, stowarzyszenie | 23:46.77 | |
3. | Klara Hlaváčová | 03 | AC TEPO Kladno | 26:24.89 | |
4. | Elżbieta Frankli | 05 | SK Jesionowa | 26:57.66 | |
5. | Zikmundovej Jana | 02 | AK ŠKODA Pilzno | 27:46.46 | |
6. | Petříkovej Johany | 02 | Spartak Praga 4 | 27:58.37 | |
7. | Baklikovej Michaela | 01 | AK ŠKODA Pilzno | 28:06.56 | |
8. | Borovičkovej Lenki | 73 | SK Nowe Miasto nad Metují | 28:13.20 | |
9. | Lucia Krinwald | 05 | AC Mladá Boleslav zs | 28:47.58 | |
10. | Bułgarska Nelly | 01 | AK ŠKODA Pilzno | 29:37.93 | |
11. | Kwaśna Emma | 06 | Spartak Praga 4 | 30:20.79 | |
12. | Scholzeová Weronika | 98 | SK Nowe Miasto nad Metují | 30:21.44 | |
13. | Piątek Aneta | 05 | Akademia Sportu Zlínskiego, ss | 34:27.00 | |
14. | Petra Nováková | 99 | Akademia Sportu Zlínskiego, ss | 34:28.03 | |
15. | Anna Hałasowa | 03 | TJ Sokół Opawa | 34:31.12 | |
16. | Matelova Lenka | 02 | Akademia Sportu Zlínskiego, ss | 35:22.49 | |
17. | Nela Wasilewa | 03 | AC Sparta Praga | 36:21.53 | |
18. | Skalíkova Julie | 03 | Akademia Sportu Zlínskiego, ss | 39:21.73 |