WORLD MASTERS CHAMPIONSHIP, TAMPERE (FINLANDIA), 29 czerwca - 10 lipca 2022
- Redaktor
WYNIKI WALKERSÓW NA MS MASTERS W TAMPERE 20km marszu i 10km marszu
WMA 2022 Marsz Szosowy 20 km Tampere 06.07.2022:
M55: 20 km
Razem: 17, DNF: 1, DQ: 5
Ona świeci | Nie. | Nazwa | Firma | Tulos | Ero |
---|---|---|---|---|---|
1. | 3779 | Carvajala Ortegi Miguela Angela | Hiszpania | 1:42:46 | +0 |
2. | 387 | Moreno Munara Rodrigo | Kolumbia | 1:44:55 | + 2: 08 |
3. | 3903 | Periañeza Garcii Miguela | Hiszpania | 1:46:02 | + 3: 15 |
4. | 469 | Boisko Josef | Czechy | 1:53:04 | + 10: 17 |
5. | 2275 | Annets David | Wielka Brytania i Irlandia Północna | 1:55:09 | + 12: 22 |
6. | 612 | Terestsenkov Aleksiej | Estonia | 1:55:24 | + 12: 37 |
7. | 4571 | Swarty Dawid | Stany Zjednoczone Ameryki | 2:00:15 | + 17: 28 |
8. | 2201 | Skakać Patricka | Niemcy | 2:04:02 | + 21: 15 |
9. | 2127 | Meyera Steffena | Niemcy | 2:06:14 | + 23: 27 |
10. | 3953 | Velando Castan Claudio | Hiszpania | 2:10:44 | + 27: 57 |
11. | 2248 | Werner Stefano | Niemcy | 2:19:44 | + 36: 57 |
1923 | Późny Emanuel | Francja | DNF | ||
2843 | Drogi Johnie | Irlandia | DQ | ||
4456 | Logana Bruce'a | Stany Zjednoczone Ameryki | DQ | ||
1252 | Nevalainena Kari | Finlandia | DQ | ||
1377 | Punk Veikko | Finlandia | DQ | ||
460 | Rein Jan | Czechy | DQ |
Wyniki innych czeskich piechurów na 20km:
M45 20 km 1) Martin Nedvidek 1.37.57.
M55 20 km 4) Józef Smola 1.53.04.
M55 20km Jan Rein DQ.
M70 20 km 4) Piotr Adam 2.22.08.
W40 20 km 2) Pavla Nedvidkov 2.12.31.
W45 20 km 3) Lenka Borovicková 2.08.37.
W50 20 km 8) Miłosław Reinova 2.20.2
WMA 2022 Marsz Szosowy 10 km Tampere 03.07.2022:
M55: 10,0 km
Razem: 19, DNF: 0, DQ: 3
Ona świeci | Nie. | Nazwa | Firma | Tulos | Ero |
---|---|---|---|---|---|
1. | 3779 | Carvajala Ortegi Miguela Angela | Hiszpania | 49:00 | +0 |
2. | 3903 | Periañeza Garcii Miguela | Hiszpania | 50:10 | + 1: 09 |
3. | 387 | Moreno Munara Rodrigo | Kolumbia | 51:26 | + 2: 26 |
4. | 106 | Brzezowski Roman | Austria | 52:47 | + 3: 46 |
5. | 2127 | Meyera Steffena | Niemcy | 53:36 | + 4: 35 |
6. | 469 | Boisko Josef | Czechy | 54:50 | + 5: 49 |
7. | 4571 | Swarty Dawid | Stany Zjednoczone Ameryki | 55:00 | + 6: 00 |
8. | 2774 | Banaei Mohammad Reza | Iran | 58:28 | + 9: 28 |
9. | 1928 | Tourette Didier | Francja | 59:27 | + 10: 26 |
10. | 2201 | Skakać Patricka | Niemcy | 1:00:27 | + 11: 26 |
11. | 3953 | Velando Castan Claudio | Hiszpania | 1:03:04 | + 14: 04 |
12. | 2248 | Werner Stefano | Niemcy | 1:04:45 | + 15: 45 |
13. | 612 | Terestsenkov Aleksiej | Estonia | 1:05:44 | + 16: 44 |
14. | 2843 | Drogi Johnie | Irlandia | 1:06:10 | + 17: 10 |
15. | 4456 | Logana Bruce'a | Stany Zjednoczone Ameryki | 1:16:09 | + 27: 08 |
16. | 4525 | Rohl Michał | Stany Zjednoczone Ameryki | 1:20:27 | + 31: 26 |
1252 | Nevalainena Kari | Finlandia | DQ | ||
1377 | Punk Veikko | Finlandia | DQ | ||
1923 | Późny Emanuel | Francja | DQ |
Wyniki innych czeskich piechurów na 20km:
M55 10,0 km 6) Josef Smola 54.50.
M70 10,0 km 7) Piotr Adam 1.10.24.
M75 10,0 km Stanisław Marek DNF.
M80 10,0 km Dyr. Vaclav Dostalik, Dyr. Zdenek Gonsiorovsky.
W45 10,0 km 6) Lenka Borowikowa 1.01.06..
W55 10,0 km 3) Lenka Slabáková 1.04.22.