I oto jest!!! Rozpoczyna się sezon wyścigów plenerowych 2019 dla pieszych !!!
- Redaktor
Sobota 16 marca MÜHLTAL-GEHEN, Niedziela 17 marca LUGANO TROPHY – Memoriał Mario Albusti
MÜHLTAL-GEHEN:
Wydarzeniem inaugurującym sezon pieszych wyścigów plenerowych 2019 jest 4. rok „Eisenberger Mühltalgehen” na 15 km (5km i 3km dla młodzieży), w romantycznej dolinie Gór Żelaznych leżącej pomiędzy niemieckimi miastami Gera i Jena (szczegóły podamy w jednym z kolejnych artykułów na naszej stronie), który odbędzie się w sobota, 16 marca. Wyścig organizuje nasz przyjaciel i partner Udo Schaeffer!
Czechy będą reprezentowane głównie przez zawodników AC Rumburk. Poniżej listy startowe.
GEHEN 15 KM
|
Uczestnictwo |
klub |
1 |
Albrecht, Jurgen |
Apoldaera LV 90 |
2 |
Barszcz, Steffen |
SV Halle |
3 |
Drager, Helga |
TS Esslingena |
4 |
Zmierzch, Piotr |
AC Rumburk |
5 |
Duskova, Nadiezda |
AC Rumburk |
6 |
Evertz, Gunter |
SV Berlin Policja |
7 |
Gnauk, Dick |
ASV Erfurt |
8 |
Herrendoerfer, Urszula |
SV Berlin Policja |
9 |
Höhne, Christoph |
Telewizja Fürstenwalde 1990 |
10 |
Holterowie, Bernd Ocker |
SV Berlin Policja |
11 |
Jakub, Izabela |
HC Stark Hermsdorf |
12 |
Kiepert Horst |
MBB-SG w Augsburgu |
13 |
Küchler, Christine |
|
14 |
Markgraf, Iwona |
LG Południowy Berlin |
15 |
Meyer, Steffen |
SV Breitenbrunn |
16 |
Niewidek, Marcin |
AC Rumburk |
17 |
Ritzenhoff, Andreas |
BTB Oldenburg |
18 |
Schäffer, Udo |
ASV Erfurt / Mühltallauf-Verein Eisenberg |
19 |
Sick, Patryk |
SV Berlin Policja |
GEHEN 5 KM
Lfd. Nie. |
Uczestnictwo |
klub |
1 |
Bernhardt, Brygida |
SC DHfK Lipsk |
2 |
Ecklig, Joris |
SV Halle |
3 |
Engelhardt, Jennifer |
HC Stark Hermsdorf |
4 |
Paproć, Thorsten |
TuS Kelsterbach |
4 |
Fiedler, Heinz |
SC DHfK Lipsk |
5 |
Fromm, Michaela |
Ziemia LC Eilenburgera |
6 |
Fromm, Paweł |
Ziemia LC Eilenburgera |
7 |
Fromma, Paula |
Ziemia LC Eilenburgera |
8 |
Gassauer, Robert |
HC Stark Hermsdorf |
9 |
Młot, Wolfgang |
Gehsportverein Ratyzbona |
10 |
Holicova, Karolina |
AC Rumburk |
11 |
Kilgert, Hans |
Gehsportverein Ratyzbona |
12 |
Kockel, Arvid |
SV Halle |
13 |
Kocza, Nina |
HC Stark Hermsdorf |
14 |
Miesel, Julia |
HC Stark Hermsdorf |
15 |
Nedwidkowa, Katka |
AC Rumburk |
16 |
Neidel, Heidrun |
TSG Leihgestern |
17 |
Schneider, Lena |
SV Halle |
GEHEN 3 KM
Lfd. Nie. |
Uczestnictwo |
klub |
1 |
Fromm, Fryderyk |
Ziemia LC Eilenburgera |
2 |
Hille, Florian |
Punkt zwrotny EG 2 |
3 |
Dżungnikel, Anna Sophie |
ASV Erfurt |
4 |
Kropik, Franciszek |
SVS Skórzana Sportowa |
5 |
Menzel, Eliasz |
Ziemia LC Eilenburgera |
6 |
Pötzsch, Ashley |
Ziemia LC Eilenburgera |
7 |
Richard, Nick-Yoel |
SV Halle |
8 |
Rydel, Leon |
Ziemia LC Eilenburgera |
9 |
Rosenbaum, Łukasz |
Stendaler LV `92 |
10 |
Ullrich, Finja-Lee |
Ziemia LC Eilenburgera |
11 |
Ulrich, Pia |
ASV Erfurt |
12 |
Veselkowa, Adela |
AC Rumburk |
13 |
Volkel, Laura |
ASV Erfurt |
14 |
Walter, Zuza |
ASV Erfurt |